Nika Team - Obozy Dla Dzieci Kraków


KONTAKT

adres Pachońskiego 18/87
31-223 Kraków
małopolskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
O FIRMIE:

NIKA TEAM Kraków

Oferujemy profesjonalne kursy pływania, tenisa, kurs jazdy na rolkach na terenie miasta Kraków. Nasza firma realizuje również, obozy dla dzieci, aby zapewnić im spędzenie wolnego czasu w jak najbardziej aktywny sposób. Jesteśmy grupą ludzi, których pasją jest zamiłowanie do sportu i aktywnego wypoczynku. Początkowo tworzyliśmy firmę Nika Sport. Teraz można z nami współpracować w nowej firmie jaką jest NIKA TEAM. Nasza Szkoła oferuje wszystkim chętnym wiele atrakcyjnych form spędzenia wolnego czasu, jak na przykład obozy dla dzieci.

Główną działalnością naszej szkoły jest nauka i doskonalenie pływania i jazdy na nartach. Nasza kadra została dobrana w bardzo staranny sposób. Wśród osób, które pracują w naszej szkole są wykwalifikowani profesjonaliści o wieloletnim stażu pracy z dziećmi. Nasi trenerzy potrafią nawiązać kontakt z najmłodszymi, a ich doświadczenie pedagogiczne sprawia, że mają indywidualne podejście do każdego. Doskonała kadra instruktorów oraz niebanalny sposób prowadzenia zajęć szybko zyskują uznanie naszych klientów, których grono stale się powiększa.

Prowadzimy naukę pływania w Krakowie i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dobieramy tak ćwiczenia, by nauczać skutecznie, jednocześnie pamiętając o bezpieczeństwie i komforcie psychicznym naszych "uczniów". Zapraszamy na lekcje pływania dla dzieci, odbywające się pod okiem doświadczonych instruktorów nauki pływania. Nasza szkoła pływania cieszy się już ogromną popularnością.

Nauka jazdy na rolkach, to kolejna z naszych propozycji. Od dawna jesteśmy świadkami rozwoju sportów wrotkarskich w całej Polsce. W naszej ofercie proponujemy zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Niezależnie czy poziom jazdy jest zupełnie początkujący, czy już bardzo zaawansowany. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Również pomagamy w doborze sprzętu jeżeli jest taka potrzeba. Wszystkie zajęcia trwają godzinę zegarową, podczas której realizujemy nasz plan szkoleniowy kładąc szczególny nacisk na umiejętność kontroli rolek w każdej sytuacji.

Obozy dla dzieci
Organizujemy również obozy dla dzieci, na których poprzez wypoczynek i aktywność ruchową uczymy i doskonalimy pływanie, jazdę na nartach czy rolkach.

Serdecznie zapraszamy.